fbpx

Hasta Yorumları

Emine Kayra30.07.2020
İyi ki Prof. Dr. Şükrü Yazar Var
Bugün burun estetiği ameliyatımın birinci ayı. Ben çok mutluyum ve iyi ki sizin gibi değerli bir insanı tanımışım. Bir çok insanın hayatına dokunuyorsunuz, bende onlardan biri olmanın mutluluğunu paylaşayım istedim. İyi ki varsınız Şükrü Hocam. Ailenize çok selamlar, sevgiler. İyi tatiller.
Gizem O.30.07.2020
Sayenizde Özgüvenimiz Tam
İyi ki varsınız hocam. Sizin sayenizde bir kadın olarak özgüvenimiz tam ve gururla toplum içerisinde dolaşabiliyorum. 7 sene önce gerçekleştirdiğiniz mükemmel operasyonla basit bir meme büyütme ameliyatı sonuçlarından ayırt edilemeyen yeni ve sağlıklı memeler için sonsuz teşekkürler ederim.
Yasemin Güneyli11.01.2020
Türkiye'nin En İyi Estetik Doktoru
Şükrü Yazar kliniğine memelerimdeki asimetri sorunları için gelmiştim. Kapıdan girdiğim andan muayane, planlama, ameliyat öncesi-sonrası pansuman, kontroller yani tüm tedavi süreçlerimde gördüğüm ilgi ve tedaviden büyülendim. Kendimi çok huzurlu ve güvende hissettim. Değerli estetik uzmanı Profesör Doktor Şükrü Yazar'a eşi Sıla Hanım'a ve arkadaş gibi yaklaşımlarıyla benimle özelmişim gibi ilgilenen Hümeyra Hanım'a alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Cemal Bayar7.01.2020
Beslenme Alışkanlığı ve Spor
Spor yaparken aynı zamanda vücuduma kazandırabileceğim bir beslenme alışkanlığı var mıdır diye araştırma yapıyordum. Olmaz olur mu, yıllardır yanlış bilgilerle kendimize eziyet edip durmuşuz. Nişantaşı bölgesinde ikamet ediyorum dolayısıyla Nişantaşı'nın en iyi diyetisyeni ve beslenme uzmanını arıyordum. Şu an 3 aylık süreçte memnuniyetimi nasıl ifade edebileceğimi bilemediğim diyetisyen Özden Kaçar Hanım'ı buldum. Buradan bir yorumla kendisine ayrıca minnet duygumu ifade etmek istedim. Kendisine uzaktan beslenmeyle ilgili verdiği önerileri ve tüm destekleri için çok çok çook teşekkür ediyorum.
Gözde Kozancıoğlu11.12.2019
Bence Çok İyi Bir Plastik Cerrah
Şükrü Bey bu yaşıma kadar tanıdığım hissettiğim ve güvendiğim çok iyi bir cerrah kendisini içtenlikle kutluyorum. Başka söyleyecek bir söz bulamıyorum ki estetik denilince aklıma sadece kendisi geliyor, içtenlikle ülkemizdeki ve dünyadaki başarılarını kutluyor ve kendisini tebrik ediyorum. Allah sağlıklı uzun ömürler versin çünkü insanlığın bu usta ellere ihtiyacı var.
Hatice Mertoğulları22.01.2019
Botoks İşlemleri ve Güven
Çok uzun zamandır estetik uzmanı sayın Prof. Dr. Şükrü Yazar’ın estetik kliniğinde botoks yaptırıyorum. Kendisinden ve güleryüzlü ekibinden son derece profesyonel izlenimler alıyorum. Bu değerli ekibe işlerini özenle yaparak tüm süreçlerde memnuniyet odaklı yaklaştıkları için teşekkürlerimi sunuyorum ve içtenlikle herkese tavsiye ediyorum.
Mertkan Gündoğan3.01.2019
Klinik Çalışanlarına Teşekkür
Uluslararası üne sahip olan kıymetli cerrah Şükrü YAZAR Kliniği'nin değerli çalışanlarına, hangi işlem ve uygulama için klinikte olursanız olun son derece ilgili ve her konuda yardımcı olmaya hazır olduğunu büyük bir güven ile hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Her şey bu klinikte güzelden de öte gibi. Bu değerli ekibe tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.
Asya Gündoğdu9.06.2018
Ne Kadar Teşekkür Etsem Az
Değerli hocam ve doktorum Şükrü Yazar, size ne kadar teşekkür etsem az psikolojim düzeldi. Göğüs estetiği ameliyatımda ve ameliyatım sonrasında verdiğiniz önemli güven duygusu ve desteğiniz için sonsuz teşekkürleri iletiyorum. Çok doğru bir doktorun ve ekibin bünyesinde olduğumu tüm ameliyat ve sonrasındaki tedavi sürecimde hissettim. Değerli ekibinize de başarılar ve sağlıklı yarınlar diliyorum.
Mustafa Baytarcı13.02.2017
Ağız İçi Dil Altı Kitle Ameliyatı
Sayın profesör Şükrü YAZAR hocamız ağız içi dil altı kitle ameliyatlarından sonra doku nakli ameliyatı yaptı. Sorunsuz bir ameliyat geçti çok şükür. Ancak bu kadar başarı yetmez kıymetli hocamıza, çok önemli başka düzeltme ameliyatlarını da usta elleriyle yapmasını bekliyoruz. Kendisine çok güveniyoruz ve minnettarız. Türkiye'nin hatta tüm insanlığın ona ihtiyacı var. İşini çok iyi bilen ve yapan değerli profesör doktor hocamıza sonsuz teşekkürler.
Sibel Dursun28.09.2016
Özel Olduğunuzu Hissettiriyor
Şükrü Yazar ismi sizde her zaman güven ve özel olduğunuzu hissettirir, hastalarına karşı hassas davranışıyla mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederim ufak bir estetik işlemiyle Prof. Dr. Şükrü Bey'i tanıdım ve bundan sonra da hep bu kliniği tercih edeceğim. Güvenebileceğim akla sağlık güzellik gelince tek adresim Şükrü Yazar. Sizlerinde güven duyacağınız farkınız bu olsun Şükrü Bey'e selam, saygı ve sevgilerimle.
Şükrü Mertoğulları28.02.2013
Bacak Estetik Hizmetleri
Mesleklerini severek ve özenle yapan, kendi alanlarında çok başarılı ve profesyonel olan harika bir ekip. Başta kıymetli doktorum Şükrü YAZAR Bey ve Hümeyra Hanıma ve klinikteki tüm estetik ekibine minnetlerimi sunuyorum ve hayatlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum. Şükrü YAZAR var ise bir estetik işleminin içinde doğru adrestesiniz demektir. Türkiye'nin en iyi plastik cerrahı ünvanını bence sonuna kadar hak ediyor. Tekrar tekrar teşekkürler ediyorum Şükrü Yazar Estetik Kliniği ekibine.
YUKARI