fbpx
Vücut
Estetiği

Vücut Estetiği Nedir?

Doğumsal ve çevresel faktörlerle vücutta oluşan deformasyonların, deri ve doku sarkmalarının, düzensiz ve aşırı yağlanmaya bağlı görüntü bozukluklarının giderilmesi amacıyla vücutta yapılan cerrahi işlemler vücut estetiğini tanımlamaktadır.

Karın Germe Estetiği Nedir?
Abdominoplasti olarak da bilinen karın germe estetik...

Liposuction Nedir, Ne İşe Yarar? Karın, uyluk ve kalça gibi bölgelerde var olan dirençli...

Kalça (Popo) Estetiği Nedir?
Kadınların kalça bölgelerinin doğal, sıkı ve daha formda...

Bacak Estetiği Nedir?
Bacaklarda doğuştan gelen veya sonradan ortaya çıkan...

Ayak Bileği Estetiği Nedir?
Kişilerin bacaklarına daha zarif bir görünüm ve estetik...

Vücut Estetiği Sıkça Sorulanlar

Estetik uygulamaları öncesi, sırası ve sonrasıyla ilgili en çok merak edilenler

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı estetik kliniklerinin web sitelerinde estetik ameliyatlarının fiyatlarını belirtmeleri kanun ve genelgeyle yasaklamıştır. Ayrıca Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı tüm doktorların vücut estetiğiyle alakalı hastalara doğru fiyat verebilmeleri için öncelikle muayene sürecinde vücut estetiği için yapılacak cerrahi işlemlere karar vermesi gerekmektedir.

Şükrü Yazar Klinik İletişim
Vücudunuzda sizi rahatsız eden tüm deformasyonlarınızın giderilmesiyle ilgili Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar ile görüşmek için letişim sayfasındaki telefon numaralarını arayarak hemen randevu talep edebilirsiniz.

Randevu Alın

Randevu almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun ve gönderin.

Yeni Eklenenler

Sibel Dursun 28.09.2016
Özel Olduğunuzu Hissettiriyor
Şükrü Yazar ismi sizde her zaman güven ve özel olduğunuzu hissettirir, hastalarına karşı hassas davranışıyla mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederim ufak bir estetik işlemiyle Prof. Dr. Şükrü Bey'i tanıdım ve bundan sonra da hep bu kliniği tercih edeceğim. Güvenebileceğim akla sağlık güzellik gelince tek adresim Şükrü Yazar. Sizlerinde güven duyacağınız farkınız bu olsun Şükrü Bey'e selam, saygı ve sevgilerimle.
Şükrü Mertoğulları28.02.2013
Bacak Estetiği
Mesleklerini severek ve özenle yapan, kendi alanlarında çok başarılı ve profesyonel olan harika bir ekip. Başta kıymetli doktorum Şükrü YAZAR Bey ve Hümeyra Hanıma ve klinikteki tüm estetik ekibine minnetlerimi sunuyorum ve hayatlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum. Şükrü YAZAR var ise bir estetik işleminin içinde doğru adrestesiniz demektir. Türkiye'nin en iyi plastik cerrahı ünvanını bence sonuna kadar hak ediyor. Tekrar tekrar teşekkürler ediyorum Şükrü Yazar Estetik Kliniği ekibine.
YUKARI