fbpx
Boyun
Estetiği

Boyun Estetiği Nedir?

Yüz ve boyundaki genç kontürlerin kaybedilmesi yani yaşlılık, kalıtım, çevresel koşullar, stres, güneş ışınları, sıkça kilo alıp verme ve yer çekiminin etkisiyle kişinin çene çizgisi, boyun derisi, kaslarında ve boynundaki diğer dokularda meydana gelen sarkmaları ortadan kaldırmak için plastik cerrahlar tarafından yüzle birlikte boyunda yapılan tüm estetik cerrahi operasyonlara boyun estetiği denir. Estetik boyun ameliyatları genellikle ince, pürüzsüz ve genç görünümlü bir boyuna sahip olmak amacıyla genellikle kadınlar tarafından tercih edilen cerrahi operasyonlardır.

Boyun Estetiği Ameliyatları

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Profesör Doktor Şükrü YAZAR

Boyun Germe Nedir?
İnsanların yüz ve boyun gibi yaşlanma belirtilerinin ilk olarak...

Gıdı Estetiği Nedir?
İnsan yüzünün çene altı boyun bölgesinde, kalıtımsal, yaşlılık...

Boyun Estetiği Sıkça Sorulanlar

Estetik uygulamaları öncesi, sırası ve sonrasıyla ilgili en çok merak edilenler

Estetik boyun cerrahisi işlemlerinin fiyatları, hastanın boynunda oluşan deformenin derinliğine ve büyüklüğüne bağlı olarak uzman doktorun muayenesi sonucu yapılacak planlama sonrası belli olmaktadır. Ayrıca estetik kliniği, hastane, tedavi ve rehabilitasyon merkezi vb. gibi resmi sağlık kuruluşların web sitelerinde boyun estetiği fiyatlarını belirtmeleri T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı kanun ve genelgeyle yasaklamıştır.

Nişantaşı Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı
☏ +90 212 257 1515 ✆ +90 541 334 3484 telefon numaralarını arayarak, info@sukruyazar.com mail adresine mesaj gönderek ya da çevirimiçi durumlarında canlı destek hattını kullanarak Prof. Dr. Şükrü Yazar'ın asistanlarına "boyun estetiğinin fiyatları ne kadar, güncel  boyun estetik işlemlerinin fiyatlarında değişiklik var mı, boyun estetik ameliyatlarının ücretleri nedir" vb. gibi sorularınızı ileterek bilgi alabilirsiniz.

Randevu Alın

Randevu almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun ve gönderin.

Yeni Eklenenler

İyileşme Hikayeleri

Elif Olağan
Sayenizde Bu Yaz Denizin Keyfini Çıkarıyorum
E. Zehra Onural
Aaaa! Göğsüm Hiç Alınmamış Gibi
Arzu Eke, 49
Sol Memem İnanılmaz Güzel
YUKARI